Workshop Citroentaart

Tickets

Workshop Citroentaart

Citroentaart met Meringue 

Tijdens deze gezellige en interactieve workshop leren we stap voor stap hoe je een citroentaart met luchtige meringue maakt. 

We beginnen bij de basis: het bereiden van een knapperige, goudbruine taartbodem. Daarna gaan we aan de slag met het maken van een frisse citroenvulling vol smaak. Tot slot leren we hoe je een prachtige, stevige meringue maakt en hoe je die mooi op de taart spuit.

We bakken samen, delen tips en technieken en natuurlijk proeven we ook tussendoor!

Je kunt je individueel of in groep inschrijven en tijdens de pauze is er koffie en uiteraard ook koekjes. Je moet zelf niets meebrengen, het team van Sarah Renson zorgt voor al het materiaal en de ingrediënten. 

Het resultaat van de workshop neem je mee naar huis, net als het recept zodat je thuis aan de slag kan!  


De workshops worden afwisselend gegeven door Sarah, Stefanie, Jolien, Selina, Flo en Cloë.



Tickets

Datum & Tijd
woensdag 14 januari 2026
17:00 19:30 (Europe/Brussels) Toevoegen aan Agenda
Locatie

Sarah Renson (WS)

Tiensesteenweg 151
3000 Leuven
België
workshop@sarahrenson.be

Bekom de routebeschrijving

Organisator

Sarah Renson (WS)

workshop@sarahrenson.be